SKU: 144.820
Η κάρτα Allen & Heath SuperMADI (M-DL-SMADI-A) παρέχει 128 εισόδους / εξόδους στα 96kHz ή 48kHz σε BNC connectors ή optical (SFP υποδοχή). Είναι συμβατή με τη σειρά dLive.
1399,00 €
7+-MERES_DIATHESIMO.jpg
Εγγύηση προϊόντος

Η κάρτα Allen & Heath SuperMADI (M-DL-SMADI-A) παρέχει 128 εισόδους / εξόδους στα 96kHz ή 48kHz σε BNC connectors ή optical (SFP υποδοχή). Είναι συμβατή με τη σειρά dLive.

  • 8x BNC (4 links)
  • 8x SFP slots* (modules not included)
  • Switchable sample rate per link 48/96kHz
  • Switchable redundancy per pair
  • 128 I/O on coaxial at 96kHz
  • 128 I/O on optical at 96kHz
  • Choice of Smux or HighSpeed 96kHz mode

*can be populated with multimode or single-mode LC

Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις για το προϊόν ακόμη.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να αξιολογήσετε. Σύνδεση